128GB İpad ve LG OLED 4K TV Hakkında

128GB İpad ve LG OLED 4K TV Hakkında

Ocak 20, 2019 0 Yazar: atakan3193

2019, şimdiden oldukça iyi anlaşmalara imza attı ve bu hafta sonu toplantısı, daha ucuza kullanılabilen geniş yelpazedeki teknolojiyi sergiliyor. Süper Kase LIII ve Akademi Ödülleri töreni tezgâhı, yani TV ve soundbar gibi ev eğlence gereçlerinde harika fırsatlar yakında ortaya çıkacak. Ama o zamana kadar bu haftanın en iyi fırsatlarına bakalım.

Sony’nin 4K hazır konsolundaki herhangi bir indirim nadirdir ve 2019’un konsol için bir başka büyük yıl olacağı göz önüne alındığında ( Son Bize , II. Bölüm , Ölüm Muhafızları , Hakim Gözler ve Tsushima’nın Hayaleti’nin bu yıl başlaması bekleniyor), Henüz bir tane yoksa onu almaya değer.

LG OLED 4K TV

LG’nin B8 serisi OLED 4K televizyonları bu hafta çok indirimli. İndirimli bir fiyatta bile, fiyatlar sizi şok edebilir, ancak bunlar TV karşısında zamana gerçekten değer veren biri, film izliyor, spor izliyor veya video oyunları oynuyorsanız, dikkate değer. OLED paneli sıralayabileceğiniz benzersiz bir kontrast sunar.

Razer Telefon 2 Multimedya ve oyun şeytan iseniz mevcut en iyi Android telefonlar biridir. Ekranı, diğer akıllı telefonlar arasında nadir görülen 120Hz yenileme hızını sunuyor ve 7 Şubat’a kadar indirime alabilirsiniz. 

128 GB depolama alanlı 9.7 inç iPad ( en yeni model , Wi-Fi), 500 doların altında alabileceğiniz en iyi tabletdir.

Yankı Girişi, akıllı olmayan hoparlörü, 3,5 mm kablo aracılığıyla modern teknoloji çağına götürebilir. Chromecast Audio’ya yakın zamanda bırakılmışve bulması zor olan görevinde biraz benzer şekilde , Amazon’un alması, Alexa üzerinden sesli komutlar ve sorguları alabilen bir mikrofon ekliyor.