Apple bir kez daha iPhone SE’sini satıyor

Apple bir kez daha iPhone SE’sini satıyor

Ocak 26, 2019 0 Yazar: atakan3193

Geçtiğimiz Eylül ayında Apple , iPhone XS ve XR’nin piyasaya sürülmesinin ardından iPhone X, iPhone SE ve iPhone 6s modellerini satmayı resmen durdurdu . Bu hafta sonu MacRumors , Apple’ın sessizce iPhone SE ürününü satış bölümünde bir kez daha satmaya başladığını fark etti .

2016 dönemi telefonu 32 GB ve 128 GB boyutlarında olup, sırasıyla 100 ve 150 dolarlık fiyatları düşürmüştür. Telefonlar uzayda gri renkte, gül altın, altın ve gümüş renklerde mevcuttur.

Apple, iPhone X veya iPhone 6’ları bir kez daha satışa çıkardı gibi görünmüyor, ancak kulaklık jakı olan iyi bir telefonu kaçırıyorsanız, bir tane alma zamanı gelmiş olabilir.

Evet, iPhone SE daha küçük bir telefon, ancak zayıf bir telefon değil . Aslında batarya ömrü çok iyi geliştirilmiş, iyi tasarlanmış küçük bir telefon. Daha büyük telefonlara uyum sağlayanların yanıtı bu değil . Küçük bir telefondan hoşlananlar için – ve bu arada, küçük telefonlardan hoşlanmanın hiçbir sakıncası yok – veya 4s veya 5s telefonlarını elinde tutanlar için, iPhone SE küçük bir yükseltme gibi hissedecek.