En İyi Android Oyunları

En İyi Android Oyunları

Şubat 2, 2019 0 Yazar: atakan3193

Android için bir sürü harika oyun var, ancak çirkin konsol portlarından gelen cüruf ve şaşırtıcı dokunmatik ekran deneyimlerini nasıl değerlendirebilirsin? Listelerimizde, işte böyle!

Şu an en iyi yarışçıları, bilinmezleri, macera oyunlarını, arcade oyunlarını ve daha fazlasını içeren Android’in en iyi oyunlarını kapsıyoruz. 

– Yarış oyunları 
– Macera oyunları 
– Atari oyunları 
– Sonsuz koşucular 
– Platform oyunları 
– Bulmaca oyunları 
– Atış oyunları 
– Spor oyunları 
– Strateji oyunları 
– Kelime oyunları

Bu oyunları denedik ve maliyetlerin nereden geldiğini görmeye çalıştık – Google Play Store’da bunlardan bazılarına eklenen ücretsiz bir etiket olabilir, ancak bazen elde etmek için bir uygulama satın alımına (IAP) ihtiyacınız olabilir. gerçek fayda – bu yüzden indirme öncesinde bu konuda bildiğinizden emin olacağız.

Her hafta yeni bir oyun için tekrar kontrol edin ve şu anda insanların en iyi şekilde oynadıklarını temsil eden türlere ayrılan en iyilerin en iyisini görmek için sonraki sayfalara tıklayın.

Haftanın Android oyunu: gör / gör (2.99 $ / 2.59 £ / 4.29 $)

Bir dizi test yürüten profesörün notunda, kahramanları için ilerideki sıkıntıları görün / gördüm : “Başarılı olmak için ölün”.

Denekler muhtemelen, büyük çaplı sivri ve testere bıçaklarıyla dolu odalara mühürlendiklerinde ve madeni para toplamakla görevlendirildiklerinde açıkçası, bu denemelere kaydolmamış olmalıdırlar. Kara mizah, bazılarına yalnızca konuyu öldürerek ve cesetlerini uygun bir yöne kurban ederek fırlatarak ulaşılabileceğini fark ettiğinizde çoğalır.

Kontroller süper – ihtiyacınız olan iki başparmak – ve oyun da mükemmel hissediyor. Bu yüzden, 150 seviyenin hepsini kırıp kırmayacağınız, el becerinizin altındadır ve iç kısır çizginizin, karakterinizi nasıl doğrayacağını ve nasıl etkileyeceğini, sonradan – hedeflerine ulaşmalarına izin verecek şekilde çözüp çözmeyeceğini çözecektir.

Android için en iyi yarış oyunları

En sevdiğimiz Android yukarıdan aşağıya, 3D ve retro yarışçılar.

Horizon Chase (ücretsiz + 2,99 $ / 2,79 £ / AU 4,09 $ IAP)

Asfaltın ne kadar eğlenceli olacağından ziyade asfaltın fotogerçekçi olup olmamasına daha fazla dikkat ederek yarış oyunlarından bıkmışsanız, Horizon Chase’i inceleyin . Eski okul arcade oyunlarına bu haraç, gerçekçilik sıkıcı olmaktan ziyade, tamamen yarış keyfiyle ilgilidir.

Görseller canlı, film müziği neşeli ve sevimsiz ve yarış sizi sürekli agresif bir paketin önüne koyarken buluyor.

Lotus Turbo Esprit Challenge ve Top Gear’ı dikkatlice hatırlarsanız, bunu kaçırmayın. (Horizon Chase’in size beş parça ücretsiz olarak sunduğunu unutmayın. Gerisini açmak için tek bir £ 2.29 / 2.99 ABD Doları IAP).