En İyi Web Tasarımı

En İyi Web Tasarımı

Şubat 4, 2019 0 Yazar: atakan3193

Web tasarım endüstrisi hızla büyüyor ve sürekli yeni tasarımlar ve ürünler görüyoruz. Çalışmalarını sergilemek ve toplumu beslemek için, birçok tasarımcı deneyimlerini çevrimiçi paylaşmaktan çok mutludur. Aşağıdaki 10 makale, 2018’in ilk yarısında bulduğum en iyi web tasarım makaleleri , web tasarım trendleri, en iyi web tasarımları ve görsel hiyerarşi tasarımı vb.

1. 15 Web Design Trends in 2018 (+1 Bonus)

En yeni web tasarım trendlerini ve haberlerini yakalamak bir web tasarımcısı için kritik öneme sahiptir. Aksi takdirde, onların bilgisi – ve iş çıktısı – modası geçmiş olacaktır. Bu nedenle, hemen hemen tüm web tasarım blogları, yılın başında web tasarım trendleri hakkında bir makale yayınlamaktadır.

Her yıl her zaman yeni web tasarım öğeleri varken, önceki yılın bazı eğilimleri basit tasarım ve mikro animasyon tasarımı gibi aynı kalır. Bu makale 16 web tasarım trendini örneklerle açıklamak için pratik örneklerle kapsıyor. Bu yılki en yeni web tasarım trendlerini bilmek istiyorsanız, bu makale mutlaka okunması gereken bir konudur.

web tasarım trendleri

2. web tasarımında, her şey zor tekrar kolay olabilir

Bugün web tasarımcıları – deneyimlerinin seviyesi ne olursa olsun – ikilemle karşı karşıya kalıyorlar Çeşitli web tasarım araçlarının ortaya çıkması,tasarımcıların seçim yapmasını neredeyse imkansız hale getiriyor. Resim yükleme ve yazı tipi seçimi gibi en basit işlevlerin bile bunları açıklamak için özel kitapları vardır.

Daha önce öğrendiğimiz bazı tasarım teknikleri uygun ve modası geçmiş hale geldi. Birkaç yıl önce kabul edilemeyen bazı tasarım yöntemleri şimdi “en iyi tasarım uygulamaları” haline geldi.

Sürekli yeni tasarımlar izliyoruz ve bazen bir kayıp hissediyorum. Bu makale, web tasarımının hızlı bir şekilde gelişmesinin tasarımcıların neden kafasını karıştırdığını ve web tasarımının bir kez daha nasıl kolaylaştığını anlatıyor.

web tasarımı zor olabilir

3. 11 201’de UX / UI Tasarımcıları için En İyi Web Sitesi Tel kafes Araçları

In web tasarım prototipleme aşamasına, tasarımcılar daha iyi bir tasarım elde etmek prototip tasarım araçları kullanacaktır. İster kalem ister kağıt, beyaz tahta, ister prototipleme yazılımı olsun, iyi prototipleme araçları size zaman kazandırır ve iş verimliliğinizi artırır. Dahası, müşterileriniz için en iyi görsel sonuçları elde edecektir.

Bu makale 11 web sitesi tasarım aracı sunar . Her bir web tasarım aracı hakkında kesinlikle sizin için uygun olanı bulabileceğiniz çok fazla ayrıntı var.