Hakkımızda

Hakkımızda

Teknolojiy.com internet sitesi kullanıcıların teknoloji hakkında yazı yazdıkları ve insanların teknolojiyi yakından takip eden insanların takip ettikleri bir site olarak ziyaretçilerine hizmet sağlamaktadır. Sitede çok sayıda kişi farklı teknolojik olaylarla ilgili olarak yazı yazabilmekte ve teknoloji ile ilgili konularda kendilerini geliştirebilme fırsatı bulunmaktadır. Ayrıca sitede sadece Türk yazarlar ya da sadece Türk ziyaretçiler değil birçok ülkeden çok sayıda ziyaretçi tarafından ziyaret edilmesi ile de oldukça dikkat çekmektedir. Siteye giriş yapmak isteyen kullanıcıların öncelikli olarak siteye erişim sağlayabilmeleri için kullanıcı adı ya da e-posta adresleri ile birlikte belirledikleri şifre ile siteye üye olmaları gerekmektedir. Üyelik işlemini tamamlamalarının ardından ziyaretçiler sitede yer alan haberleri ya da yazıları okumaya başlayabilirler. Genel yorumlar teknoloji ile ilgili olarak yorumlar arşiv gibi aktif bulunan menüler üzerinden ziyaretçiler bilgilendirme amaçlı yazılan yazıları okuyarak bilgi sahibi olabilirler.

Hedeflerimiz

Site olarak teknoloji ile ilgili olarak insanların bilinçlenmesini ve daha sağlıklı bir şekilde kullanıcıların teknolojiyi kullanmaları için hizmet sağlamaktayız. Çok sayıda kullanıcıya hizmet sağlamamız ve çok sayıda kullanıcının da site üzerinden bilgi sahibi alabilmeleri için gerekli teknik destek ve alt yapı hizmetlerini sağlayarak insanlarından sitemizden yararlanmalarını hedefliyoruz.

Sitemizin Hitap Ettiği Kitle

Site olarak sadece gençlere değil her kesime hitap edecek bir şekilde kitlemizi belirlemeye çalışıyoruz. Sadece gençler değil çocuklar orta yaş gurubunda bulunan insanlar hatta teknoloji ile haşır neşir olan yaşlılar bile sitemizde bulunan yazı ve yorumları okuyarak teknolojik gelişmelerden haberdar olabilir.

Neden Böyle Bir Hizmet Veriyoruz?

Teknoloji ile ilgili oldukça hızlı gelişmeler yaşanması ve bu gelişmelerden insanların bihaber olmasının önüne geçmek için bu geniş çaplı teknoloji platformunu kullanarak insanların teknoloji hakkında kendilerini geliştirebilmeleri için böyle bir hizmet veriyoruz.