Web Tasarımı Hakkında

Web Tasarımı Hakkında

Şubat 8, 2019 0 Yazar: atakan3193

Kendi başınıza gerçekleştirebileceğiniz çok az proje var. Kelimenin tam anlamıyla, binlerce insan büyük bütçeli bir gişe rekorları kıran yapımın içinde yer alabilir. Normalde solo çabalar olarak düşündüğümüz faaliyetler bile çoğu zaman birçok bireyin katkısını içerecektir.

Örneğin bir kitap yaz. Sık sık kendi başlarına çalışan bir yazarın hikayesini hazırlamak için her gün yazdığını düşünürüz. Ancak yazar kendi başına hikaye fikrini kendi başına bulabilirken, yayına almak işbirliği gerektirir.

Önemli geri bildirimler sunan beta okuyucuları ve editörleri, kitabı yayıncılara ve tabii ki bu kitabı yayıncı firmaya getiren birçok insanı yayınlayan ajanlar vardır.

Bir kitap yazmak kadar bireysel bir şey aslında bir ekip çalışmasıysa, şirketinizin web tasarımını kesinlikle iyi ayarlamak da ortak bir işlem olmalıdır. Herkes sitenin gerçek programlamasına dahil olmayacak olsa da, işbirliği, masraflı hatalardan kaçınmanıza ve daha güçlü, daha müşteri dostu bir deneyim oluşturmanıza yardımcı olabilir .