Android 7.1 Güncellemesi Geliyor!

0
733

Android son çıkan güncellemesi 7.0 Nougat güncellemesinin ardından yeni güncelleme ile kullanıcılarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Android 7.1 güncellemesi hangi telefonlarda kullanılacak?

Android kullanıcıları son günlerde art arda gelen güncellemeler ile sürprizler yaşamaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde yayınlanmaya başlayan Android 7.0 Nougat güncellemesinin ardından yeni güncelleme Android 7.1!in müjdesi verildi.

Android 7.1 Ne Zaman Çıkacak

Android 7.0 Nougat henüz yeni kullanıma başlandı. İlk olarak Nexus ve General Mobile Android 4G telefonları için kullanıma sunulan bu güncelleme henüz yayılmaya başlamamışken, yeni Android sürümünün yakında geleceği haberleri yayılmaya başladı.

Güncellemenin yayınlanacağı tarih henüz kesinleşmedi. Edinilen bilgiye göre, öncelikle Beta sürüm yayınlanacak ve ardından yeni güncelleme kullanıcıların beğenisine sunulacak. Android’in son sürümü olan 7.1’in en geç 2 aya kadar yayınlanması bekleniyor.

Ancak bu yeni gelen güncellemenin ne yazık ki her Android telefonda kullanılamayacağı açıklandı. Yakın bir zamanda karşımıza çıkacak olan güncelleme Samsung Galaxy serisi, Galaxy A serisi, Galaxy J serisi, Samsung Note serisi, HTC, LG, Sony Xperia, Asus Zenfone gibi en çok tercih edilen cihazlardan hangisinde kullanılabilecek bekleyip göreceğiz.

 

(46)

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER