Apple Artık Twitter Kullanıcısı!

0
671

Dünyanın en büyük teknoloji devlerinden biri olan Apple, 2011 yılında üyesi olduğu Twitter‘daki hesabını ilk kez aktif olarak kullandı.

Twitter, kurulduğu günden bu yana oldukça fazla ilgi görüyor. Öyle ki teknoloji devlerinin bile bir Twitter hesabı bulunmakta. Bunların başında ise Apple geliyor. 2011 yılında Twitter üyesi olan Apple, bu güne kadar hiç Twitter hesabını kullanmadı. Profilinde de herhangi bir düzenleme gerçekleştirmeyen firmanın profil resminde Twitter’ın meşhur yumurtası yer aldı.

Apple Twitter Hesabını Kullanmaya Başladı

Twitter’da 5 yıl önce hesap açan ancak bu hesabı hiç kullanmayan teknoloji devi, ilk kes hesabını aktif hale getirdi. Twitter hesabını kullanmaya başlayan Apple, ilk olarak profil resmini değiştirerek firmanın logosunu koydu. Kapak fotoğrafında ise Apple’ın 7 Eylül tarihinde gerçekleştireceği etkinliğin davetiyesi yer aldı.

Bunca yılın ardından hesabını aktif eden Apple’ın kapak fotoğrafında davetiyesinin resmini kullanması, davet için duyuru niteliğinde düşünüldüğü gerçeğini ortaya çıkardı. Firmanın lansman günü Twitter üzerinden canlı yayınla etkinliği herkesle paylaşacağı da gelen haberler arasında. Hep birlikte 7 Eylül’ü bekleyip neler olacağını ve hesabın aktif edilmesinin nedenini göreceğiz.

(25)

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER