Apple Music Memos Yayında!

0
1162
apple-music-memos

Müzik kayıt işlemlerinin detaylı bir çalışma sürecinden geçtiğini neredeyse herkes biliyor, ancak kayıt süreci hakkındaki ince detaylar veya ihtiyaçlar konusunda bilgisi olmayan büyük bir kesim var. Apple her zaman ki gibi bu yaraya da merhem oluyor.

Apple, Music Memos adını verdiği yeni uygulamasını yayınladı. Bu yeni uygulama detaylı kayıt işlemleri yapmasının yanı sıra müzisyenlere yönelik içerikler barındırması ve entegrasyonları ile de dikkat çekiyor.

Music Memos Nedir ?

iPhone kullanıcılarının Voice Memos olarak bildiği normal ses kayıt uygulamasından daha fazla içeriğe sahip olan Music Memos daha çok müzisyenlere özel bir uygulama özelliği taşıyor.

Music Memos ne işe yarar ?

Kayıt yapmasının dışında enstrümanları akort ediyor, kayıt altına alınan içeriği notalarıyla birlikte gösteriyor, arka planda düzenlenebilir bir orkestra ile bateri ve bass gitarlar eklenebiliyor. Kendine has en belirgin özelliklerinden biri ise siz enstrümanınızı çalmaya başladığınızda kayda giren uygulama müzik sesi kesilince kapanıyor böylelikle başlat/durdur gibi hızlı hareket gerektiren işlemler tarih oluyor.
apple-Music-Memos-indirMusic Memos ile yaptığınız kayıtları iCloud üzerinde yedekleyebilirsiniz hatta bu kayıtları bilgisayar ortamında GarageBand veya Logic Pro X gibi profesyonel ortamlarda da görüntüleyebilir ve düzenleyebilirsiniz. Ayrıca SoundCloud, YouTube ve Apple Music Connect gibi sosyal medya profillerinizde paylaşabilirsiniz.

Uygulamayı indirmek için ; Music Memos App indir

(72)

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER