Apple Snapchat’e Rakip Oluyor!

0
607

Son günlerin en çok kullanılan düzenleme uygulaması olan Snapchat’e sıkı bir rakip geliyor. Apple, çok tutan bu uygulamanın karşısında kendi uygulamasını geliştirmeye karar verdi.

Video ve fotoğraf düzenleme programları arasında benzerlerine açık ara fark atarak en çok kullanılan uygulama olmayı başaran Snapchat, ciddi bir rakiple karşı karşıya kaldı.

Apple Kendi Düzenleme Uygulamasını Geliştirdi

Snapchat‘ın kullanıcılarına sunduğu fotoğraf ve video düzenlemedeki farklılıklar kısa sürede büyük beğeni toplamayı başardı. Uygulamanın bu kadar fazla başarılı olması sonucunda geri planda kalmak istemeyen Apple, büyük bir adım atmaya karar verdi.

Apple, kendi video fotoğraf düzenleme programını oluşturdu. iPhone ve iPad cihazlarda kullanılabilecek bu özel program sayesinde bir dakikadan kısa videolar ve fotoğraflar üzerinde istenilen düzenlemeler ve filtreler kullanılabilecek.

Bu yeni uygulama üzerinden hazırlanan video ve fotoğraflar Facebook, Twitter ve Instagram gibi sosyal paylaşım sitelerinde de paylaşılabilecek. Uygulamanın hazırlıkları şu anda hala devam ediyor. Oldukça dikkat çekeceğe benzeyen yeni düzenleme uygulamasının önümüzdeki yıldan itibaren App Store‘da yayınlanacak.

(6)

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER