BuzzMyVideos Şartları Nelerdir?

0
2128
buzzmyvideos-sartlari-nelerdir

BuzzMyVideos Şartları Nelerdir?

Youtube’ın bilinen ve popüler olan partnerlerinden bir tanesi olan BuzzMyVideos hakkında bugün sizlere bir kaç bilgi vereceğiz. Daha doğrusu bu partnerin, Youtuber‘lardan istediği şartları sizlere sıralayacağız. Merak edilen konuyu daha fazla uzatmadan sizlerle paylaşalım.

BuzzMyVideos şuanda yukarıda da denildiği gibi tüm ülkelerde faaliyetlerini gösteren bir Youtube partneri. Youtube’un Adsense’sine göre daha fazla para vermekte ve daha fazla işe yaramakta. Bunun haricinde Dünya üzerinde milyonlarca kişi BuzzMyVideos ile çalışmakta. BuzzMyVideos bu halde olunca yani bu kadar popüler bir halde olunca herkes bu partnere giriş yapamıyor. Partnerin belirlemiş olduğu bazı şartlar var. Bu şartlara uyum sağlarsanız hızlı bir şekilde BuzzMyVideos’a giriş yapabilirsiniz ve kazancınızı arttırabilirsiniz.

BuzzMyVideos Şartları ?

BuzzMyVideos’un ilk isteği; ”Videolarınızın çok fazla izlenmesi.” Evet, ne kadar çok izlenirseniz BuzzMyVideos’a o kadar hızlı bir şekilde girebilirsiniz. Bunun haricinde tabiiki de özgün bir kanal olmanız gerekmektedir. Unutmadan söyleyelim; ”BuzzMyVideos’a hiç bir şekilde özgün olmayan bir kanal katılamaz. Partnerde bulunan kanalların hepsi özgün kanallardır.” Yani Youtube Türkiye‘ye şuanda bir bakalım hangi kanallar popüler ve daha çok izleniyor? Burak Oyunda, NDNG Enes Batur, MuratAbiGF gibi kanallar ön planda değil mi? Evet, bu kanallar mesela direk olarak BuzzMyVideos’a giriş yapabilirler. Bu gibi şeylere dikkat ediliyor ve bunlar olmadan kesinlikle bu partnere giriş yapamıyorsunuz. İlk önce hedefiniz ”özgün bir kanal olmak” olsun.

 

(722)

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER