CIA Programından Numaramı Nasıl Silebilirim ?

0
627
cia-numara-silme

İnternet üzerinde neredeyse her bireyin bilgileri hatta gizli kalması gereken kişisel bilgileri ve önemli verileri kol geziyor yani bu bilgiler bir yerlerde paylaşılıyor. Bilgilerinizi koruyabilmeniz ve bunların dağıtılmaması için uğraşması gereken sizlersiniz. Bildiğiniz üzere CIA adlı bir uygulama var ve bu uygulama içerisinde kullanıcıların/bireylerin bilgileri paylaşılıyor. Eğer bu CIA adlı uygulamadan bilgilerinizi sildirmek istiyorsanız bu içeriğimize göz atabilirsiniz.

CIA adlı uygulama kişilerin telefon numarası hakkında bilgi veren bir mobil uygulama. Akıllı telefon sahipleri bu uygulamayı illa ki duymuştur. Bu uygulamalar sizlerin bilgisini veritabanlarında tutan ve paylaşan uygulamalar. Bu uygulamalardan eğer telefon numaralarınızı ve diğer bilgilerinizi kaldırtmak istiyorsanız aşağıda yer alan formu doldurabilir ve hızlı bir şekilde CIA üzerinde yer alan tüm bilgilerinizi kaldırabilirsiniz. Size sunacağımız form içerisinde sizin telefon numaranız gibi bilgiler isteniyor. Bu bilgileri doğru bir şekilde girip kendi numaranızı ve diğer bilgilerinizi insanların ulaşmasını engelleyebilirsiniz.

CIA numara silme

Fakat bu uygulama bir virüs tarzı uygulama olduğu için. Eğer bir arkadaşınız sizi bu CIA adlı programı kullanarak ararsa tekrardan numaranız CIA’nın ve diğer bilinmeyen numaralar uygulamalarının veritabanlarına yazılacaktır. Bu yüzden arada bu formu ziyaret edip numaranızı kaldırmanız gerekiyor. Eğer bilgilerinizi gizli tutmak ve hiç bir şekilde kullanılmasını istemiyorsanız aşağıda yer alan formu kullanabilirsiniz.

Form linki; http://cia-app.com/self-service/numarami-sil/

  • Bu form sayesinde yukarıda da anlattığımız gibi CIA uygulamasından telefon numaranızı silecektir.

(53)

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER