CS: GO Siyah Ekran Sorunu Çözümü

0
1634
cs go siyah ekran

Steam’da yer alan oyunlardan olan CS: GO yani Counter Strike Global Offensive adlı oyun herkesin gönlünde taht kurmuş durumda. CS: GO’nun diğer oyunlar gibi bazı sorunları var fakat sürekli olarak eğer bu sorunlar bildirilirse CS: GO’nun destek ekibi tarafından gideriliyor. Evet, bugünde CS: GO’nun sorunlarından bir tanesi olan siyah ekran sorunundan bahsedeceğiz. Konuyu daha fazla uzatmadan bu sorunu sizlere aktaralım ve hızlı bir şekilde bilgisini verelim.

Yukarıda dediğimiz gibi CS: GO’da halen bir takım sorunlar var. Bu sorunların giderilmesi için takım görevlileri çalışıyor fakat bu sorunu hemen gidermek istiyorsanız aşağıda yer alan yöntemlerini deneyebilirsiniz. İşte sizlere

CS GO’nun siyah ekran sorununu giderme yöntemi

  • Öncelikle bilgisayarınızın driver’ların güncel olduğundan emin olun. Eğer güncellenmemiş bir driver varsa bu driverı en son sürümüne kadar güncelleyin. Özellikle ekran kartı için olan driverları her zaman güncel tutun.
  • Bunun haricinde oyunu kapatın. İnternetinizi kapatın ve resetleyip tekrardan açın. CS GO’u yükledikten sonra hiç bilgisayarınızı kapatmadıysanız kapatın ve hızlı bir şekilde bilgisayarınızı geri açın. Evet, CS: GO’nun bilinen siyah ekran sorununu bu yöntemler ile çözebilirsiniz.

Şuanda bu yöntemler haricinde bilinen başka bir yöntem yok. Siyah ekran sorunu için yukarıda da dediğimiz gibi CS: GO takımı ve yetkilileri çalışmaya devam ediyor. Onları takip ederek veya bizleri takip ederek bu sorunu nasıl aşabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

(414)

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER