Değiştirilen Galaxy Note7’lerden de şikayet geldi!

0
534
samsung galaxy note 7

The Wall Street Journal‘ın haberine göre yeni seri Samsung Galaxy Note7‘lerde de sorun var.

Samsung, Galaxy Note7’ler de yaşanan patlama olaylarından sonra mevcut Note7’leri piyasadan çekerek yeni seri üretimine başlamış ve kullanıcılara eski seriyi yeni seriyle değiştirebilecekleri sözünü vermişti.

Samsung hem sözünü tuttu hem de yeni serilerde aynı sorunun yaşanmaması için yeni önlemler aldığını açıkladı. Bu önlemlerden en önemlisi şüphesiz ki pil sorunuyla ilgili olandı. Fakat The Wall Street Journal‘ın yayınladığı habere göre bu önlemler işe yaramamış gibi gözüküyor.

Yeni Galaxy Note7‘lerine kavuşan çoğu kullanıcı cihazın aşırı bir şekilde ısındığını söylerken bazı kullanıcılarda pil gücünün telefon şarjdayken bile hızla azalmasından şikayetçi. Bu haberin üzerine The Wall Street Journal’a açıklamada bulunan Samsung, bu problemlerin pilden kaynaklanmadığını belirtti. Sorunların bütün kullanıcıları kapsamadığının altını çizerken konuyu büyük bir titizlikle incelediğini de vurguladı.

Samsung Galaxy Note 7 serisi ile ilgili yaşanan sorunlar daha kötü sonuçlar doğurmadan biran önce çözüme kavuşur diye umuyoruz.

(13)

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER