Facebook 12. Yaşını Arkadaşlık Günü Etkinliğiyle Kutluyor

0
1114
facebook-12th-years

Facebook 12. yaşını güzel etkinlikler ve yeniliklerle kutluyor.

Sosyal Medya ‘nın babası diyebileceğimiz Facebook doğum günü olan 4 Şubat ‘ı Arkadaşlık Günü olarak kutluyor, bu günün etkinliği ise Facebook profillerinde günümüze renk katan Arkadaşlık videoları ve yeni stickerlar oluşturuyor.

Facebook Arkadaşlık Günü videosu nasıl yapılır ?

Facebook profilinizde en üstlerde çıkacağını düşündüğümüz ancak yanlışlıkla atladığımız yada gözden kaçırdığımız olabiliyor o yüzden sizlerle linkini paylaşalım istedik. Aşağıdaki linke girerek Facebook ‘un size özel oluşturduğu Arkadaşlık Günü videosuna ulaşabilir ve üzerinde istediğiniz şekilde değişiklik yaparak paylaşabilirsiniz.

Facebook Arkadaşlık Günü videosu linki: https://www.facebook.com/friendsday/

facebook-arkadaslik-gunu

Facebook en güncel yerel kullanıcı sayılarını açıkladı.

Doğum günü kutlamasının arasında 2015 dördüncü çeyrek verilerini bizlerle paylaşan Facebook, her ay 41 milyondan fazla ziyaretçiye sahip ve bunların 35 milyondan fazlası mobil cihazlarını kullanarak Facebook’a giriş yapıyor.

Türkiye’de günlük 28 milyondan fazla aktif ziyaretçisi olan Facebook’u her gün 25 milyon insan mobil cihazları kullanarak giriş yapıyor.

Arkadaşlık Günü (Friends Day) olarak doğum gününü kutlayan Facebook, yeniliklerinde biri ise, haber kaynaklarının en üstünde arkadaşlarınız ile eskiden paylaştığınız içeriklerden düzenleyip tekrar paylaşabileceğiniz hatıralardan oluşan bir video ile karşılaşacağız. Ayrıca bugüne yani Arkadaşlık Günü’ne özel hazırlanmış olan çıkartma paketini buradan indirebilirsiniz.

Kaynak: Facebook

(84)

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER