Facebook Messenger’dan Instant Video Özelliği

0
640

Dünyanın en çok kullanılan sosyal medya platformu Facebook‘un anlık mesajlaşma servisi olan Facebook Messenger‘da yepyeni bir özellik kullanıcıların beğenisine sunuldu.

Sosyal medya her gün daha fazla kişi tarafından kullanılmaya başlıyor. İnternet üzerinden erişim yapılan sosyal ağların fazla olması, rekabetin de artmasına neden oluyor.

Sosyal medya platformu dendiğinde akla ilk gelen kuşkusuz Facebook oluyor. Milyonlarca kullanıcısı bulunan bu sosyal ağ, anlık mesajlaşma uygulamalarını tercih edenler için de yan uygulaması Facebook Messenger‘ı sunuyor. Anlık mesajlaşmanın çok talep görmesi, uygulamalar arasında ön plana çıkma çabalarını da beraberinde getiriyor.

Facebook Messenger Anlık Video Paylaşımı Sunacak

Anlık mesajlaşma uygulamaları arasında öne çıkmaya çalışan Facebook Messenger, yeni bir özellik ile kullanıcılarına sürpriz yaptı. Instant Video özelliği ile tek bir tuşla anlık kısa video çekme özelliğini kullanmaya başlayan Messenger, kullanıcılar tarafından ilgi görmeye başladı.

Video görüşme özelliğini uzun süredir kullanan uygulama, bu sefer anlık olarak kısa videolar çekip gönderme özelliğini kullanmaya başladı. Görüntülü görüşme konusunda tercih edilen Facebook Messenger’ın Instant Video özelliği ile ne kadar beğenileceği ise şimdiden merak konusu oldu.

(11)

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER