Facebook’ta Trending Topic Dönemi Başlıyor

0
674

Twitter‘ın en beğenilen özelliği olan Trending Topic, kısa bir süre içinde Facebook‘ta kullanılmaya başlanacak.

Trending Topic kısa adıyla TT, sosyal medya devlerinden Twitter’ın en sevilen özelliği olmayı başardı. Twitter’da en çok kullanılan başlıkların bir arada sergilendiği Trending Topic özelliği artık Facebook’da da kullanılacak.

Facebook Trending Topic Nasıl Kullanılacak

Facebook, bu yeni özelliğinin hazırlıkları devam ediyor. Kısa süre içerisinde kullanıma açılacak olan TT özelliğinde gündemin en önemli konuları ve Facebook’da en çok beğeni ve yorum alan konuların başlıkları yer alacak.

Yeni hazırlanan bu projede Facebook editör ekibi yer alacak ve sosyal paylaşım platformunu takip eden bu editör ekibi içerikleri, yorumları ve beğenileri inceleyerek en popüler olanları belirlenen alanda bir araya getirecek.

bu alanda gündem konuları da yer alacak ve bu konular tüm Facebook kullanıcıları ile paylaşılacak. Hazırlanan özel bir panelden Trending Topic başlıklara ulaşılabilecek ve kullanıcılar bu panelden en popüler konuları kolaylıkla görebilecekler.

Twitter’ın bu en sevilen özelliklerinden biri olan Trending Topic, Facebook kullanıcılarının beğenisini toplayabilecek mi bekleyip hep birlikte göreceğiz.

(5)

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER