FIFA 17 mi PES 2017 mi?

0
1355
fifa-17-mi-pes-2017-mi

Bilindiği üzere yeni oyunlar çıkmaya başladı. 2017’nin ilk çeyreğinde veya ikinci çeyreğinde bizlere sunulacak olan oyunlardan bir kaçıda; ”Fifa 2017 ve Pes 2017.” Bakalım bu oyunlar ne gibi özelliklere sahip olacak? Ve hangi seri daha iyi bir şekilde dizayn edilmiş olarak karşımıza çıkacak?

Oyuncular sürekli olarak ikilemde kalıyor zira teknolojinin gelişmesiyle beraber grafik seviyeleri, oynanış seviyeleri ve diğer oyun özellikleri fazlasıyla arttı. Daha doğrusu gerçekçilik anlamında gerçekten büyük şeylere imza atılıyor. Bu oyunlarda diğer serilere göre oldukça kaliteli olan ve gerçekçi olan oyunlar. Önceki serilere bakıldığı zaman her zaman bir eksiklik hissediliyor fakat bu serilerde herşey tamamlanmış olacak.

Fıfa 2017’de hikaye modu yer alacak. Yeni yeni özellikler gelecek. Mesela; ”Serbest vuruş sistemi, Frostbite oyun motoru”. Aynı şekilde Pes 2017’de de bu özellikler yer alacak ve daha iyi bir oyun izlenimi sağlanmış olacak. Yapay zeka olarak geliştirilen bu oyunlarda yapay zeka anlamında da büyük bir gelişme bulunuyor. Çıktığı zaman tekrardan bu konuyu ele alacağız ve 2 oyunu tekrardan karşılaştırıp sizlere görüşlerimizi ileteceğiz.

(90)

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER