FIFA 17’den Mobil Oyun Sürprizi

0
918

Futbol oyunu deyince akla ilk gelen FIFA’nın 2017 versiyonu tutkunlarına büyük bir sürpriz yaptı. Oyunun mobil kullanımı hizmete sunulmaya hazırlanıyor. FIFA 17, artık cep telefonlarından da oynanabilecek.

FIFA tutkunları için oldukça sevindirici bir haber geldi. Futbol oyunu fanatikleri, bu güne kadar FIFA oyununu bilgisayar ya da oyun konsolları üzerinden oynuyorlardı. Ancak son gelen haberler oyun tutkunlarının yüzünü güldürmeye yetti.

FIFA 17 Mobil Oyun Olarak Geliyor

EA’ya ait olan FIFA’nın son sürümü olan FIFA 17’nin mobil uygulaması çıkarılmaya hazırlanıyor. FIFA oyunu konusunda bir ilk yapan firma, tutkunlarının oyunu her şekilde oynamasına imkan vermek için bu yeni özelliği devreye soktu. Özellik kapsamında oyunun mobil versiyonu da hazırlanmaya başlandı.

FIFA 17 mobil oyun haberini alan oyun tutkunları büyük sevinç yaşarken, oyunun ne zaman akıllı telefonlarda oynanacağı ise büyük merak konusu oldu. Oyunun fanatikleri, dört gözle mobil versiyonunun çıkış tarihini beklemeye başladı.

Geçen hafta oyun fuarı olan Gamescom’da tanıtılan FIFA 17 masaüstünün ardından 27 Eylül tarihinden itibaren PC, PS4 ve XBoX One üzerinden de oynanabilecek.

(149)

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER