Football Manager 2017 Ön Siparişleri Başladı

0
640

Futbol sevenlerin büyük bir merakla bekledikleri Football Manager 2017‘nin ön siparişleri başladı. Sipariş için 3 farklı yöntem bulunuyor. İşte yöntemler…

Futbol oynamaktansa menajerlik yapmak bazı oyunculara daha eğlenceli gelir. Bir takım kurmak, onu yönetmek ve karşılaşmalara katılıp yükselmek oldukça zevkli olacaktır.

Futbol menajerlik oyunu dendiğinde akla ilk gelen tabiki Football Manager oluyor. Oyunun son serisi olan Football Manager 2017 için futbol sevenler büyük heyecan yaşamaya başladı. Oyunun çıkmasına az zaman kala ön siparişlerde veriliyor artık.

Football Manager 2017 Ön Siparişleri Başladı

Oyunun ön siparişi için 3 farklı seçeneğiniz bulunuyor. Bunlardan ilki Türk Telekom. Türk Telekom müşterisi iseniz bu muhteşem oyuna 90 liraya internet faturanıza ek olarak alabileceksiniz.

Oyun için ikinci seçenek ise Türkiye’nin ilk bağımsız dijital mağazası olarak bilinen Voidu. Site, kredi kartı ile oyuna sahip olma şansını sunuyor. Ön siparişi buradan verirseniz 25 lira indirim kazanarak oyunu 75 liradan alabilirsiniz.

Son seçenek ise en büyük oyun sitelerinden biri olan Steam. Steam’da oyunu piyasa fiyatı olan 100 liradan ön siparişle alabiliyorsunuz.

(18)

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER