Galaxy Note 5’in yeni modeli çıktı!

0
849
samsung-galaxy-note-5-winter-edition-gold

Teknoloji devi Samsung geçtiğimiz aylarda tanıttığı Galaxy Note 5 şimdilerde önemli bir güncelemeyle piyasaya çıktı. MicroSD desteği bulunmayan Galaxy Note 5, 32 GB ve 64 GB dahili hafıza sunuyordu. Yeni model ise bunun üzerine çıkıyor.

128 GB Hafızasıyla Galaxy Note 5 Winter Edition Satışa Çıktı!

Galaxy Note 5 satışlarından en yaygın kullanılan model 32 GB hafızaya sahip. MicroSD kart desteği sunmamasıyla büyük bir kitle tarafından eleştirilen Samsung, 128 GB’lık Galaxy Note 5 Winter Edition ı satışa sunmasıyla birlikte ürün yelpazesini bu yönde de geliştirmeyi hedeflediği görülüyor.

silver-galaxy-note-5

Samsung Galaxy Note 5 Winter Edition kapasite dışında diğer ürünlerle aynı özelliklere sahip ve yaklaşık 850 dolar fiyatıyla SK Telecom ve KT ile anlaşmalı olarak satışa sundu.

Her ne kadar Türkiye’de bellek konusunda sıkıntı yaşayan nadir kullanıcılar olsa da daha geniş bir alan imkanı sunan Samsung’un bu yeni modelini deneyebilirler. Ancak şu an için sadece Güney Kore‘de satışa çıkan bu ürün Samsung’un satış istatistiklerine göre diğer ülkelerde de piyasaya sunulabilir.

(17)

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER