Galaxy Note 7 Fiyatı Belli Oldu

0
1416

Galaxy Note 7 Fiyatı Belli Oldu

Yakın bir zamanda çıkması beklenen Samsung Galaxy Note 7’nin sonunda fiyatı belli oldu. En çok merak edilen özellikleri ve diğer bilgileride sızdırılarak insanlara özellikler hakkında bilgiler şuanda veriliyor. Samsung’un yeni amiral gemisi olacak olan Samsung Galaxy Note 7 kaç para? Gelin hep birlikte öğrenelim!

Galaxy Note 7 karşımıza düz bir ekran yerine kavisli olarak çıkıyor. Note serilerinin ve diğer serilerin hepsinde Samsung yeni bir karar alarak kavisli ekran ile telefonlarını tanıtacağını bildirdi. Galaxy Note 7 çift taraflı kavisli olarak karşımıza çıkacak. Çift taraflı kavisli oluncada fiyat haliyle artıyor.

Galaxy Note 7 Ne Kadar ?

Samsung’un sızıntı sitelerinden bir tanesi olan Sammobile sitesi geçtiğimiz günlerde Galaxy Note 7 hakkında bilgiler verdi ve fiyatını paylaştı. Galaxy Note 7 edinilen bilgilere göre Türkiye’de 2.715 liraya satışa sunulacak ve raflarda yerini alacak. Avrupa’da ise 849 euro’da raflarda yerini alacak. Galaxy S7 ile Galaxy Note 7 arasında sadece 50 TL fark var.

Şuanda Galaxy S7, 2850 TL’den satışa sunulmuş durumda. Diğer kaynaklardan gelen bilgiye göre Note 7’nin 64 GB’lik versiyonu çıkartılacak ve aynı zamanda 128 GB, 256 GB’lık versiyonlarda bulunacak. Bu versiyonlar alanına göre değişiklik gösterecek ve fiyat farkı ortaya çıkacak.

(115)

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER