Geliyor Ancak Kulaklık Girişi Olmadan Geliyor!

0
610

Merkezi yeri California şehrinde olan, Amerikan çok uluslu şirketi olan ve çok tercih edilen Apple, yeni çıkarmış olduğu cihazı olan Iphone 7’yi, kullanıcıya sunmaya hazırlık yapıyor.

Samsung markadan sonra ki ciro bakımından da dünyanın en büyük 2. şirketi olan Apple üretmiş oldukları cihazları hızlı bir şekilde piyasaya çıkarmaya da devam ediyor. Apple yeni çıkaracağı cihazını ise Eylül ayında tanıtıma sunacak. Ancak bu sefer Iphone 7’yi beğenilere sunmaya hazırlık aşamasında. Tanıtıma sunulacak olan Iphone 7 cihazında ise kulaklık kısmında ki yerin kalkmış olduğu bilgisi ise herkese yayıldı. Iphone’nun severleri ise bu duruma çok şaşırdı. Peki Iphone 7’de kulaklık girişi kalktığı takdirde cihazı alanlar nasıl telefondan müzik dinleyecek? Bakalım Iphone bu duruma nasıl bir çözüm bulacak. Apple ise, yeni iPhone’da ki kulaklık girişini kaldırsa bile, eski kulaklıklar için de hiçbir şey bitmedi.
Konuşulan bu konu tabiiki mevcut kulaklarının da işe yaramayacağını düşünen kullanıcıların endişelenmesine neden oluyor. Fakat Mashable’da yayınlanan video bu korkuların yersiz olduğuna işaret ediyor. 3.5 mm’lik olan kulaklık jakı ile Lightning girişi arasında ki koyulacak bir aparat ile, kullanıcıların eskisi gibi mevcut olan kulaklıklarından da faydalanmalarını sağlayabilir.

(3)

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER