Gizlilik Politikamız

Gizlilik Politikası

Sitemizi kullanıyor olmanız, sitemizin gizlilik ve güvenlik kurallarını ve şartlarını kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir. Sitemiz üzerinde belirtilen gizlilik kurallarını yerine getiremeyeceğinizi düşünüyor iseniz, bu siteyi tercih etmeyiniz. Sitemizdeki bazı içeriklerin kullanımı ve bu içeriklerle ilgili oluşturulacak olan etkileşim hakkında özel bazı ek şartlar ve yükümlülükler bulunmaktadır.

Gizlilik ve Güvenlik Şartlarında Değişiklik

Teknolojiy,com (Site Sahibi) olarak, var olan gizlilik ve güvenlik şartlarında bildirim yapmaksızın ek hüküm getirme ve şartlarda değişiklik yapma yetkisine sahiptir. Diğer bir yandan gizlilik şartlarında yapılan değişiklik ve düzenlemelerden haberdar olunması için yapılan değişim işlemleri bu sayfa üzerinde sunulacaktır.

Bilgilerin Korunması

Teknolojiy,com olarak, web sitemizin korunması ve ziyaretçilerimize daha iyi hizmet verebilmek için gerekli olan azami gayreti gösterme çabası içerisindeyiz. Sitemiz yetkilileri, sitemizde bulunan içerik ve verilerin güvenle ve bütünsel olarak korunabilmesi için çeşitli yöntem ve tekniksel araçlardan istifade etmektedir.

Üçüncü Kişilere Ait Web Siteler Hakkında

Bu web sitesinde, sitemiz yetkililerin işletmediği ya da işletimini denetlemediği üçüncü kişilerce işletilen üst ve ast web siteleri mevcut olabilir ve bu web sitelerine herhangi bir veri sağlanabilir, bağlantı ya da link verilebilir. Site yöneticimizin erişim sağlanan bu web sitelere ilişkin olarak veri, içerik, gizlilik ve güvenlik politikası ya da iletişimin devamlı olarak gerçekleştirileceğine ilişkin bir garanti verememektedir ve sitemizin özel bir akdi/anlaşması bulunmamaktadır. Dolayısıyla yükümlülük üçüncü şahıslara ait web sitelerinde yer alan koşullara tabidir. Bu nedenden dolayı herhangi bir eylem gerçekleştirilmeden evvel, üçüncü şahıslara ait web sitelerin gizlilik ve güvenlik politikaları ivedilik ile okunmalıdır. Söz konusu web sitelere aktarılan şahsi bilgilerden, bu web sitelerinden yararlanılan verilerden, sağlayıcılardan ve bu web sitelerine ait gizlilik ve güvenlik politikalarından sitemiz asla yükümlü tutulamaz.

Www.teknolojiy.com isimli sitemizin gizlilik esaslarına dair sorularınız için iletişim adresimizden bizlere ulaşarak daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz.