Halka Açık iOS 10 Beta Nasıl Yüklenir?

0
656
ios-10-beta-yukleme

Geçtiğimiz günlerde iOS 10’un beta sürümü çıktı ve bu sürümü kullanmak isteyenler için bir bilgi formu yayınlandı. Eğer şimdi sizlerde bu bilgi formundan yararlanıp hızlı bir şekilde halka açık olarak sunulan bu iOS 10 beta sürümünden yararlanmak istiyorsan bu içeriği okuyabilirsin.

Apple tarafından iOS’un yeni bir sürümü yayınlandı fakat bu sürüm şuanda insanlara beta olarak sunuluyor. Bilindiği üzere Apple’ın bu sürümü tam olarak yayınlayabilmesi için iPhone 7’nin çıkması gerekiyor. Yeni sürümü denemek için ve hataları görebilmek için insanlara iOS 10‘u public beta 1 adıyla Apple sürdü ve bu sürümün test edilmesini istedi.

Peki iOS 10 hangi serileri destekliyor?

iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone SE, iPhone 5s, iPhone 5c, iPhone 5. iPad Pro 12 inç, iPad Pro 9.7 inç, iPad Air 2, iPad Air, iPad 4. nesil, iPad 3. nesil, iPad 2, iPad mini 4, iPad mini 3, iPad mini 2, iPad mini. 5. ve 6. nesil iPod Touch.

Eğer yukarıda saymış olduğumuz herhangi bir Apple cihazını kullanıyorsanız bu public betayı yükleyerek test etmek istiyorsanız şu linke tıklayarak hemen indirmeyi başlatabilirsiniz; tıkla

Apple iOS 10 için sunduğu bu public betaya hemen icloud’un id’si ile katılım sağlayabilirsiniz ve hızlı bir şekilde bu public betayı indirmeye başlayabilirsiniz. Görüşlerinizi ve sorunlarınızı bu konu altında belirterek ne gibi sorunların olduğunu insanlar adına burada paylaşabilirsiniz.

(30)

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER