Hangi Akıllı Telefonu Almalı?

0
982
akıllı telefonlar

Akıllı telefon pazarı her geçen gün daha da gelişiyor ve insanlar artık bilinçli bir şekilde teknolojinin faydalarından yararlanmak istiyor. Mobil akıllı telefonlar sayesinde artık bir çok işimizi hızlı bir şekilde halledebiliyorken ve bir çok işimizi bu telefonlar sayesinde yerine getirebiliyorken hangi telefon bizlere daha fazla yarar sağlar? Android cephesinde mi yer almalı yoksa iOS cephesinde mi? Gelin hep birlikte hangi telefonu almalıyız? Bunu tartışalım.

Android ile iOS arasında büyük bir kavga var ve aşırı şekilde bir rekabetleşme var fakat son zamanlarda herşey iOs’un lehine işliyor. Eğer sizlerde iOS işletim sistemine sahip olursanız çok daha fazla imkana ve avantaja sahip olursunuz. Android, iOS’a göre daha az güvenli olan bir platform fakat iOS’da güvenlik üst düzeyde tutuluyor. Android’te bir çok özelliğe sahip olabilirsiniz fakat güvenilir ve kaliteli bir ortam içerisinde yer almak istiyorsanız iOs cephesinde kalabilir veya bu cepheye geçebilirsiniz.

Hangi telefon daha iyi?

Apple’ın telefonlarından olan iPhone 6 şuanda bilinen en iyi ve en gerçekci, en hızlı telefonlardan bir tanesi. Diğer serilere göre aşırı şekilde pahalı olmayan ve bir çok erişime, özelliğe sahip olan bir telefon. Boyutuyla olsun, diğer özellikleriyle olsun tercih edebileceğiniz telefonlardan bir tanesi. Android içinde bir telefon önermek isterdik fakat sadece marka ismi vermekle yetineceğiz. Samsung’un akıllı telefonlarını tercih edebilirsiniz.

(187)

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER