Instagram’da Takipçi Kasmak İçin Yapılması Gerekenler

0
620
instagramda takipci kasmak

Bilindiği üzere son zamanlarda büyük bir yükselişe geçmiş sosyal medya uygulamalarından bir tanesi olan Instagram‘ın bu denli popülerleşmesi ve izdihama uğraması bir çok gencin bu uygulamaya yönelmesini sağladı. Instagram içerisinde popülerlik yarışı başlamış durumda.

Herkes takipçilerini arttırabilmek adına bir şeyler yapıyor ve aynı zamanda beğenilerini, yorumlarını arttırabilmek içinde kıyasıya bir yarış sergiliyor.

Instagram’da nasıl popüler olunabilir?

Instagram geniş bir mecra ve herşeye müsait olan bir sosyal medya uygulaması. İçerisinde milyonlarca kullanıcı var hatta günümüzün en büyük sosyal medya uygulamalarından bir tanesi. Denildiği gibi Instagram’da çok kolay bir şekilde popülerleşilebilir. Popülerleşmek için aşağıda yer alan bilgileri kullanabilirsiniz;

– Instagram’ın kendine ait popüler etiketleri yani tag adı verilen uygulamaları vardır. Bu taglari kullanarak kendi takipçilerinizi ve beğenilerinizi hızlı bir şekilde arttırabilirsiniz. Peki nedir bu etiketler; ”Fotoğraflarınızın ve videolarınızın altına #instagt, #instafollow” gibi etiketler ekleyebilirsiniz.

– Son zamanlarda Instagram gibi popülerleşmiş olan bir muhabbet var. Bu muhabbete ”GT” adı veriliyor. Yani geri takip uygulaması. Sizler birisini takip ediyorsunuz onlarda sizi takip ederek hem takipçilerinizi arttırmış oluyorsunuz hemde beğenileriniz yükselmiş oluyor.

– Bu yöntemlerin haricinde birde 3. parti yazılımsal uygulamalar vardır. Bu uygulamaları kullanarak takipçilerinizi yukarıda olduğu gibi hızlı bir şekilde arttırabilirsiniz. İsterseniz profilinize yabancı ve bot adı verilen takipçiler satın alabilirsiniz.

(23)

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER