iPhone 6s Şarjlı kılıf Apple Store’da Satışta

0
1328
apple-smart-battery-case-sarjli-kilif

iPhone 6s için özel olarak tasarlanan şarjlı kılıf Apple Store üzerinden satışa çıkarıldı.

Bir süredir bilgisayar,tablet ve telefon gibi ana ürünler dışında yan ürünlerde üretmeye başlayan Apple bu kez de iPhone 6s’e özel şarjlı kılıf geliştirerek satışa sundu. ‘‘Smart Battery Case’’ adını verdiği bu kılıflarla hem koruma hem de uzun pil ömrü vadeden Apple ürünün siyaha yakın olan kömür grisi ve beyaz renk seçeneklerini de bir arada sunuyor.

‘’Smart Battery Case’’ 18 saate kadar internete kullanımı, 25 saate kadar konuşma süresi, 20 saate yakın HD video izleme ve daha uzun ses çalma gibi olanaklar sağlıyor. Telefonunuza takılı olduğunda pil durumu, Bildirim Merkezi’nde ve iPhone Kilit Ekranı’nda görüntülendiğinden ne kadar şarj kaldığını rahalıkla öğrenebiliyorsunuz.

İç kısmında kullanılan yumuşak mikrofiber kaplama ve yine yumuşak elastomer menteşe tasarımı sayesinde kılıfın takılıp çıkarılması daha kolay hale getirilmiş. Silikon dış yüzeyiyle de kullanımı keyfe dönüştüren Apple Smart Battery Case, Lightning – USB Kablosu ve benzeri Lightning aksesuarlarıyla uyumlu olduğu gibi iPhone Lightning Dock ile de çalışabiliyor. Ürünün Apple internet sitesi üzerinden şuan ki satış fiyatı ise 379,00 TL.

(115)

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER