iPhone 7, Kablosuz Kulaklıkla mı Geliyor?

0
826
iphone 7 kablosuz kulaklık

Apple’ın yeni çıkacak olan amiral gemisi ve yeni telefonu iPhone 7 hakkında son zamanlarda çok fazla iddia, bilgi ve haber ortalıkta döndü. Bir iddia da; ”iPhone 7’de kulaklık olacak mı? Olmayacak mı?” Eğer merak ediyorsanız bu içeriğimize göz atabilirsiniz.

iPhone 7’de kulaklık olup olmayacağı fazlasıyla tartışıldı. Bir çok kez dile getirildi fakat bu haberlere, bu iddialara karşın Apple takımından, yönetiminden hiç bir şekilde bilgi paylaşımı veya duyuru gelmemişti. Halen sessizliğini koruyan Apple yönetimi şuanda iPhone 7 hakkında kulaklık olup olmayacağı konusunda bilgi vermiş değil.

Fakat ortalıkta dolaşan ve Apple tarafından bilgisi verilen bir şey var. Apple AirPod gelebilir zira bu eğer bu AirPod gelirse kulaklık olayı tamamen gitmiş olur ve yerine kablosuz kulaklıklar gelir. Evet, Apple’ın hedefi kablosuz kulaklıklardan yana olabilir. Apple’ın lightning teknolojisinden yana değil kablosuz kulaklıklardan yana olacağı belirtiliyor ve bilgisi veriliyor. Evet, bu habere göre artık bir şeyler tam anlamıyla gerçekleşmiş olmuştu zira zaten Apple’da airpod’lara geçtiğimiz günlerde resmi olarak yayınlayıp bir ipucu vermişti. Şimdi ise kafalarda bir soru var; ”Apple eğer bu kablosuz kulaklıkları getirirse sonuç ne olacak? Ve bu kulakların maliyeti ne olacak?” Eğer bu kulaklıklar gelirse iPhone serilerinin fiyatlarında bir artış olabilir.

(47)

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER