iPhone 7 Plus Sizi Şaşırtabilir!

0
980
iphone-7-plus-2016

İnternette yayılan söylentilere göre Apple iPhone 7 Plus için iddialı değişiklikler yapıyor. Kullanıcıların isteklerine göre hareket etmesi oldukça mantıklı olan Apple firması bu sene tanıtılacak iPhone 7 Plus için güzel değişiklikler düşündüğü aşikâr. 32 GB’lık hafızasını bünyesinden silen Apple bu kez 64 128 ve 256 GB hafızaya sahip bir telefon tanıtılması bekleniyor. İnternette oldukça fazla yayılan bu haber Apple taraflarının yüzünü gülümsetmiyor değil. Yaygınlaşan 4K video çekimi ve daha kapsamlı hale gelen uygulamaların kapladığı alanlarda göz önünde bulundurulduğunda güzel bir değişiklik olacak gibi gözüküyor.

Pil kapasitesinin de artacağı diğer söylentiler arasında önceki modelde 2.915 mAh olan pil kapasitesini 2.750 mAh’e düşüren Apple, çoğu kişi tarafından eleştiri yağmuruna tutulmuştu. Pil kapasitesini düşürmüş olmasına rağmen telefonun stabil ve uzun süre dayanan şarjı Apple kullanıcılarını mutlu etmişti. Söylentiler pil kapasitesinin 3100mAh’e çıkarılacağı yönünde telefonun şarjı epey uzun gidecek gibi duruyor. Sonuçta 350mAh küçümsenecek bir rakam sayılmaz.

Tabi ki bunların hepsi söylenti sızdırma haber ne kadar doğru olduğunu bilemiyoruz. Sadece haberleri yakından takip edip gelişen olayların taraftarı olabiliyoruz. Umarız ki Apple hepimizi şaşırtarak güzel bir telefon sunar diyoruz.

(74)

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER