iPhone’dan Sıra Dışı Telefon Geliyor!

0
654

Piyasaya sürdüğü cep telefonları ile görünüş açısından çok fark yaratmayan  iPhone, çıkarmaya hazırlandığı iPhone 7‘den sonra yeni yılda sıra dışı bir model çıkarmaya hazırlanıyor.

Cep telefonu dendiğinde ilk akla gelen markalardan biri şüphesiz Apple iPhone oluyor. iPhone, özellik olarak sürekli kendisini geliştirmeye devam etse de görüntü olarak çok da standart dışına çıkmaktan hoşlanmıyor.

iPhone’dan Yepyeni Bir Telefon Geliyor

Marka, çıkaracağı son telefonu iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ın ardından kullanıcılarını oldukça şaşırtacak yepyeni bir model ile piyasaya çıkmaya hazırlanıyor.

iPhone’un bu yepyeni modeli henüz tam olarak bilinmese de bazı bilgiler sızmaya devam ediyor. Bunların başında telefonun cam gövdeye sahip olması geliyor. Ayrıca yeni modelin kavisli olması da söz konusu.

Çıkardığı telefon modelleri ile en yakın rakibi olan Samsung ile sürekli bir mücadele içerisinde olan iPhone, 2017 yılında çıkaracağı bu yeni model ile Samsung’u da geride bırakmaya kararlı gözüküyor.

iPhone, büyük değişiklikler düşünse de yeni telefonunda kullanacağı birçok maddeyi yine Samsung’tan temin etme yoluna girecek. Kullanıcılarını oldukça şaşırtacak olan markanın bu yeni telefonu büyük bir merakla bekleniyor.

(23)

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER