Lenovo Yoga 910 Tanıtıldı! Teknik Özellikleri Neler?

0
709

Dünyanın en iyi bilgisayar üreticilerinden Lenovo, dünyanın en ince dönüştürülebilir bilgisayarı olarak adlandırdığı yeni ürünü Yoga 910‘u tanıttı.

Bilgisayar teknolojisi dendiğinde akla ilk gelen markalardan bir tanesi Lenovo’dur. Ürettiği bilgisayarlarla büyük beğeni toplamaya devam eden Lenovo, yepyeni cihazı olan Yoga 910’u IFA‘da tanıttı.

Lenovo Yoga 910’un Özellikleri

Tüketici elektroniği Fuarı olarak bilinen IFA’da yeni ürününü beğeniye sunan Lenovo, “Dünyanın en ince dönüştürülebilir bilgisayarı” olarak nitelendirdiği Yoga 910 modeli ile büyük ilgi gördü.

Yoga 910’da birçok yenilik dikkatleri çekmeyi başardı. Bunlardan ilki cihazda parmak izi teknolojisi kullanımı oldu. 14.3 mm inceliğe sahip olan Yoga 910, 13.9 inç ekrana da sahip. Dünyanın en ince bilgisayarında işletim sistemi olarak 7. Nesil Intel Core i7 kullanılmış.

Yoga 910, 4K ya da  Full HD ekran seçenekleri ile karşımıza çıkıyor. Premium ses teknolojisinin kullanıldığı bu cihaz 15.5 saate kadar uzayan pil ömrü ile de oldukça kullanışlı hale getirilmiş.

Lenovo’nun bu son harikası kullanıcılarına 3 farklı renk seçeneği ile sunulacak. Şampanya, altın ya da gri renklerden istedğinizi seçebileceğiniz cihazda ayrıca dizüstü, stand, çadır ve tablet olmak üzere 4 farklı modda kullanım şansı da bulunuyor.

(63)

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER