Mavi ıPhone Mu Geliyor

0
668

İphone süprizlere devam ediyor. 2016 ‘nın eylül ayında karşımıza çıkması beklenilen iPhone 7 bir yenilikle daha gündeme oturdu. Eski serilerinde çıkan renklerden farklı bir renk seçeneği daha sunuyor. Siyah, gold, beyaz renkleri ile bildiğimiz Iphone bu sefer mavi renk ile karşımıza çıkmayı planlıyor.
Herkesin Merak Ettiği Bir Soru Var
Çok zamandır Iphone hakkında birçok özellik söyleniyor ancak en çok sorulan ise Iphone’nin yeni rengi. Acaba mavi rengi çıkacak mı sorusu herkesi meraklandırıyor. İddialara göre mavi rengi ile karşımıza çıkacak olan iPhone 7’nin arkasında bulunan kameranın çift olması bekleniyor. Kameralardan bir tanesi Otomatik Görüntü Sabitleme özelliği sunarken diğeri de optik yakınlaştırma özelliği sunacak.
Yeni Çıkacak IPhone 7 Plus Akıllı Bağlayıcıyı Kullanmayacak
iPhone 7 Plus prototipine de bir akıllı bağlayıcı işlevi eklendiği biliniyor. Bu yenilik ise akıllı klavyenin de kablosuz bir şekilde iPad Pro’nun kullanımına izin verilmesini sağlamakta. Ancak geçen aylarda ise Apple’ın da bu akıllı bağlayıcıyı yeni çıkacak Iphone 7 Plus’ta kullanmayacağı iddia edilmişti.

(36)

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER