Messenger’da Futbol Oyunu Nasıl Oynanır?

0
726
messenger futbol oyunu

Facebook ve Messenger sanki birbirinden ayrı bir uygulamaymış gibi geliştiriliyor ve bu şekilde insanlara lanse ettiriliyor. Messenger’a geçtiğimiz günlerde başka bir özellik daha geldi ve bu özellikle beraber insanlar uygulama içerisinde futbol oyunu oynayabiliyorlardı. Peki arkadaşlarınızla birlikte Messenger’da futbol oyunu oynamanın yolu nedir? İşte sizlere cevabı…

Facebook ve Messenger gelişmeye devam ediyor. Özellikle Messenger’ı geliştirmek isteyen Mark Zuckerberg ve ekibi uygulama içerisine her gün farklı bir oyunu entegre ediyor. Aslında bu özellik EURO 2016 için geliştirilmişti fakat halen popüler bir şekilde oynanmaya devam ediyor. Facebook Messenger‘a getirilen bu özellikle birlikte insanların karşılıklı mücadele oyunlarına ne kadar çok özen gösterdiği öğrenilmiş oldu. Satrançtan, futbola, futboldan basketbola kadar tüm oyunlar Messenger’ın içerisinde yer alıyor.

Eğer sizlerde arkadaşlarınızla beraber Messenger üzerinde futbol oyunu oynamak istiyorsanız herhangi bir arkadaşınıza futbol topu simgesi göndermeniz yeterli olacaktır. Bu futbol topunu gönderdiğiniz zaman arkadaşınıza bir bildirim gidecek ve eğer arkadaşınız kabul ederse hızlı bir şekilde oyun başlayacak. Bu futbol oyununu oynayabilmeniz için 2 tarafında Messenger’ın son sürümünü indirmiş olması gerekiyor yoksa bu oyunu oynayamazsınız. Facebook Messenger belki de bu uygulamayla beraber binlerce kullanıcıyı kendisine geri çekti. Sizlerde hemen Facebook Messenger’da futbol topu oyunu oynamak istiyorsanız yukarıda anlattığımız şekilde arkadaşlarınızla oynamaya başlayabilirsiniz ve keyifli bir şekilde dakikalarınızı geçirebilirsiniz.

(56)

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER