Peki Apple Watch 2’yi Ne Zaman Tanıtacak

0
571

En çok tercih edilen markalardan bir tanesi olan Apple, yaklaşık olarak 1 senedir yeni nesil olan akıllı saati üzerinde çok yoğun bir şekilde çalışıyor. Watch 2 olarak da adlandırılacak ve daha önceki çıkmış olan modeline göre de çok daha fazla estetik ve ince tasarlanan saat, iddialara göre OGS isminde kiekran teknolojisi ile karşımıza çıkacağı söyleniyor.
Bu iddialardan sonra ise çoğu kişi yeni çıkacak olan Watch 2’nin özelliklerini merakla bekliyor. Geçen hafta ise Digitimes tarafınca yapılan bir habere göre ise Apple’ın gelecek sene içerisinde, mevcut olan Apple Watch’ta kullandığı Micro LED teknolojisinin yerine de OLED panelleri kullanmayı planlamış oldukları iddialar arasındaydı.
Daha önce ki çıkan haberlere göre ise, Apple Watch 2’nin bağımsız olan LTE hücresel bağlantı desteğine de sahip olacağını ayrıca da dahili GPS desteğinin de olacağını gösteriyordu. Herkesin merak ederek beklediği Apple Watch 2’de ise OGS isminde ki yeni bir ekran teknolojisi de kullanılacak. İnsanlar ise bu sıralar en çok Apple Watch 2’nin tanıtılmasında sabırsızlandıklarını dile getiriyorlar.

(2)

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER