Pembe Sony Xperia Z5 geliyor !

0
1185
sony-xperia-z5-pembe

Sony’nin en çok önem verdiği telefon serilerden bir tanesi olan Xperia Z serisinin son telefonu Xperia Z5 bir önceki ürettiği telefon olan Xperia Z4’den bakıldığı zaman çokta farklı gözükmüyordu ancak Xperia Z5, Xperia Z4 göre performans olarak biraz daha iyi ve daha şık bir tasarıma sahip Xperia Z5 birçok renk seçenekleri ile normal telefonlardan çok daha farklı görünüyordu.

Her üretilen telefonda bulunan siyah, beyaz ve altın renkten daha farklı olarak yeşil renk ile karşımıza çıkan Xperia Z5’in yeşil renklisi de bayanların oldukça ilgisini çekti. Sony şimdide daha telefonu almamış olan ancak almak isteyen bayanlar için pembe renkli olarak sunuyor. Sony, pembe Xperia Z5 modelini ilk olarak Çin’de piyasaya sürüyor. Chunghwa Telekom için üretilen bu özel seri daha sonra Türkiye dahil birçok ülkede satışa sunulacak.
sony-xperia-z5-yeni
Yakın zamanda Sony Xperia Z5 almayı düşünüyorum bu rengini bulabilir miyim diyorsanız biraz daha beklemenizi tavsiye ederiz altın renkli modelinin yanında daha güzel durmasının yanı sıra kısa bir süre sonra ülkemizde de satışa sunulacağı belirtiliyor 😉

(70)

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER