PES 2017’nin Demosu Çıktı!

0
543

Futbol sevenlerin favori oyunu olan PES 2017‘nin demo sürümü kullanıcılarla sonunda buluştu. Konami‘ nin sevilen oyunu PES 2017’nin tam sürümünün 13 Eylül’de çıkacağı belirtildi.

Konami’nin merakla beklenen oyunu PES 2017 hakkında sürpriz haberler gelmeye devam ediyor. Eylül’ün 13’ünde çıkması beklenen tam sürümden önce, demo sürümü kullanıcıların beğenisine sunuldu.

PES 2017 Demo Sürümü Oyun Hakkında Bilgi Veriyor

Oyunun tam sürümü öncesinde demo sürümünün çıkması kullanıcıların oyun öncesinde karşılaşacakları yenilikler hakkında da bilgi verir nitelikte oldu. Demo sürümü, oyunda yapılan yenilikler, yeni eklenen kulüpler, oyuna dahil olan milli takımlar ve stadyumlar hakkında da bilgi sahibi olmamızı sağladı.

PES 2017 demo sürümü ilk olarak PS4 ve XBox One mağazalarından ücretsiz olarak indirilebiliyor. Ancak aynı imkan bilgisayar için söz konusu olmuyor. Çünkü hazırlanan demo sürümü sadece PS ve XBox için geçerli olacak şekilde hazırlandı.

Oyunun tam sürümü ise 13 Eylül tarihinden itibaren satışa çıkacak. Bu tam sürüm hem oyun konsollarında hem de bilgisayarda sorunsuz şekilde kullanılabilecek. PES 2017 hayranları büyük bir merakla 13 Eylül tarihini bekliyor.

(26)

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER