Pokemon GO Hacklendi!

0
603
pokemon-go-hacklendi

Herkesin büyük bir hayranlıkla oynadığı ve kısa süre içerisinde büyük bir popülerlik yakalayan Pokemon GO oyununa saldırı düzenlendi. Aslında tam olarak bir saldırı değil fakat elde edilen yöntem sayesinde istediğiniz pokemonu bulabiliyorsunuz. Peki bu hile ne hilesi veya bu açık ne açığı? Gelin hep birlikte görelim..

Pokemon GO yükselişine hız kesmeden devam ediyor. İnanılmaz büyüklükte bir kitleye sahip olan Pokemon GO’da şuanda birileri tarafından sürekli olarak hile aranıyor veya oyunun bir açığının keşfedilmesi için uğraşılıyor. Mobil oyun dünyasında uzun yıllar boyunca hiç bir şekilde kırılmayacak bir rekora imza atan bu oyunda sonunda açık kendini belli etti ve bir Youtube kullanıcısı tarafından bu açık denendi.

FrozenAquaCat adlı Youtube kullanıcısı bir Pokemon GO oyuncusu ve bu Youtuber hiç kimsenin keşfetmediği bir hileyi keşfetti. Açık sayesinde Youtube kullanıcısı istediği pokemona istediği zaman ulaşabiliyordu. Yani yakınında bulunan bir pokemonu istediği bir pokemonla istediği gibi değiştirebiliyor.

FrozenAquaCat bu hileyi Youtube kanalı üzerinden paylaştı ve bir anda bu videoda hızlı bir şekilde izlenme aldı. Youtube kullanıcısı bu videoda hilenin nasıl yapıldığını açık açık gösterdi. Aynı zamanda video içerisinde oyunda nadir bulunan Zapdos adlı pokemon karakterinin istediği gibi kullanmaya başladı.

(9)

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER