Pokemon GO Nasıl Oynanır?

0
671
pokemon go

Pokemon GO Nasıl Oynanır?

Evet, yeni bir serüven daha başladı ve bu serüvenle birlikte ortaya bir çok yeni bir şeyler çıktı. Bu serüvenin adı: ”Pokemon GO”. Henüz daha tam olarak çıkmasada hatta ülkemize bile tam olarak gelmesede Pokemon GO fazlasıyla tutuldu ve insanlar tarafından sevildi. Peki yeni çıkan

Pokemon GO oyunu nasıl oynanır?

Pokemon GO bir bilgisayar oyunu değil. Aksine bir mobil platform oyunu. Bu platform içerisinde pokemonları bulmanız isteniyor. Oyunu ilk önce indiriyorsunuz. Düzgün ve doğru bir şekilde kayıt oluyorsunuz daha sonrasında ise hemen pokemonlarınızı bulup geliştirmeye başlıyorsunuz. Evet, Pokemon GO tamamen bu yönde olan bir oyun. Bu oyun sayesinde daha çok eğlenebilir ve daha çok zevkli dakikalar geçirebilirsiniz. Pokemon GO’da yer alan bazı görevler var. Aynı zamanda görevlerin haricinde birde seviye sistemi var.

Pokemon GO ücretli mi?

Kendi pokemonunuzu geliştiriyorsunuz ve her zaman daha iyisi için uğraşıyorsunuz. Ülkemizde şuanda beta olarak oynayabiliyorsunuz. İlerleyen zamanlarda Pokemon GO Plus gelebilir fakat bu oyunun yani Plus’un ücretli mi yoksa ücretsiz mi olacağını kimse şuanda bilmiyor. Pokemon GO’nun beta sürümüylede yine aynı şekilde eğlenebilirsiniz. Pokemon GO adına şuanda ülkemizde büyük bir çılgınlık başlamış durumda ve bu çılgınlık durdurulamayacak gibi gözüküyor. Pokemon GO’ya katılarak şimdi sizlerde bu eğlenceli oyunda kendi pokemonunuzu bulabilir ve hızlı bir şekilde kendinizi geliştirebilirsiniz.

(16)

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER