Pokemon Go Plus’ın fiyatı ne olacak?

0
629
Pokemon Go Plus

Dünya’yı kasıp kavuran ve herkesin ilgi odağı olan Pokemon GO oyunu hakkında son zamanlarda çok fazla şey yazılıp, çizildi. Peki bu oyun tam olarak ülkemize ne zaman giriş yapacak ve bu oyun için tasarlanmış olan Pokemon GO Plus ne kadar olacak? İşte sizlere tüm detaylarıyla bu konu hakkında bilgiler…

Pokemon GO yukarıda da dediğimiz gibi adeta büyük ve gerçekci bir patlama yaptı ve tüm oyuncuları kendine çekmeyi başarabildi. Pokemon GO’nun sahibi olan Nintendo ise bu pastadan en iyi şekilde payını aldı. Zira oyunun bu kadar çok tutulması ve oyunun bu kadar çok popülerlik seviyesine ulaşması sadece Nintendo’ya yaradı ve Nintendo’nun gelirlerini %100 hatta %1000 olarak arttırdı. Bu oyun için tasarlanmış olan birde Plus adında bir cihaz var. Diğer yabancı ve Dünya ülkelerinde şuanda satışı çıkmış olan fakat belirli bir fiyatı olmayan bu cihazın ülkemize ne zaman geleceğini henüz bilmiyoruz. Çünkü oyunun daha kendisi ülkemize gelmedi ve bizler için yasal olarak sunulmadı.

Nintendo’nun başarılı oyunlarından bir tanesi olan Pokemon GO’nun Türkiye için çıkış tarihi ve Pokemon GO Plus’un henüz belirlenmiş olan bir çıkış tarihi bulunmuyor. Plus’un ülkemize gelebilmesi için öncelikle Pokemon GO’nun ülkemizde yayımlanması gerekmekte. Daha sonrasında hızlı bir şekilde eğer oyun yine aynı şekilde tutulursa ülkemize bu cihaz gelecektir. Satışı bir süre ülkemize gelmeyeceği açıkça belli olduğu için yurtdışındaki bazı alışveriş kaynaklarını kullanarak Pokemon GO Plus ‘ı satın alabilirsiniz.

(53)

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER