Android için Prisma Çıktı

0
613
prisma-app

Kısa süre önce iOS işletim sistemi için sunulan fotoğraf paylaşma ve fotoğraf efektlerini değiştirme uygulaması olan Prisma sonunda Android içinde kullanıma sunuldu. Kısa süre içerisinde çok fazla kullanılmaya başlayan ve popüler bir uygulama haline gelen Prisma’yı Google Play Store’den indirebilirsiniz.

Hayatımızın her bir yanını fotoğraflar ve kameralar sardı. Günümüzde herkesin elinde bir akıllı telefon var. Bu telefonlar sayesinde günlük olarak milyonlarca fotoğraf çekiliyor. Bildiğiniz üzere son dönemlerde bu tür yani kamera uygulamalarıda fazlasıyla çoğaldı. Ama bir uygulama var ki bu uygulama sayesinde fotoğraflarınızı aynı bir ressam gibi şekillendirebiliyorsunuz. Yani fotoğrafçılık anlamında gayet kalilteli bir şekilde sizlere yardımcı oluyor.

Kısa süre öncesinde bu uygulama iOS için kullanıma sunulmuştu. iOS’da büyük bir ilgi gören bu uygulama sonunda Android platformu içinde sunuldu ve yine aynı şekilde iOS’da olduğu gibi fazlasıyla ilgi gördü. iOS’da yer alan tüm özelliklerin hepsi Android içinde geçerli. Prisma diğer fotoğrafçılık uygulamaları gibi değil daha farklı efektler veren ve sanatsal anlamda zenginleştirilmiş bir uygulama olarak biliniyor. Kullanmaya başladığınız an herşeyi daha iyi bir şekilde anlayabilirsiniz. Prisma’ya şimdi 360 derece video desteğini ve fotoğraf çekiminin gelmesi bekleniyor. Prisma uygulamasını App Store ve Google Play platformları için aşağıdaki linklerden indireiblirsiniz.

Prisma uygulamasını indirin


(17)

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER