Samsung İlginç Bir Cihaz Çıkarmayı Planlıyor

0
530

Çok tercih edilen Samsung marka farklı bir cihaz piyasaya çıkarmayı planlıyor. Kenar kısımları Galaxy S7 Edge’de ki gibi kavisli şekile sahip olan ve katlanabilme özelliği olan çok ilginç bir cihazın peşine düştü.
Tabletin inceliğinden dolayı ve hafifliği ile birçok farklı açıdan da rahat bir taşınabilme imkanı verse de ekranının ne kadar büyük olursa çantaya sığdırması da bir o kadar zor olduğundan dolayı yeni cihaz bu soruna da bir çözüm buluyor. Bu zorluğu ortadan kaldırabilmek için Samsung’un yeni çıkaracağı katlanabilen ve rahat bir şekilde cebinize bile sığabilen tablet konseptleri ile ilgili almış olduğu patentler halka sunulmaya da devam ediyor.
Söz konusu olan yeni patent, geniş ekranı olan bir tabletin tıpkı açık olan bir kitabın da kapanması gibi yarı yarıya katlayabilmeye de olanak tanıyor. Patentte ki gösterilen cihazın ayrıca da Samsung Galaxy Edge’de yapıldığı gibi bir kavisli bir ekranı olduğu da duyumların içinde.
Patentte ise kullanıcıların katlanmış olan tableti açarken nasıl farklı farklı modlardan da yararlanabileceği anlatılacak. Buna göre de örneğin kamera uygulamasını kullanmak için yan ekranda bulunan belirli bir yere basmanız yeterli.

(15)

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER