Samsung’tan Kavisli Monitör Sürprizi

0
589

Samsung teknoloji konusunda yeniliklerine devam ediyor. Kavisli ekrana sahip televizyonları ile ilgi görmeye devam eden marka, bu sefer de kavisli monitör ile büyük bir sürpriz yaptı.

Samsung, teknolojiyi yakından takip eden ünlü markaların başında geliyor. Gerçekleştirdiği yenilikler ile büyük beğeni toplamaya devam eden Samsung, televizyon sektörüne getirdiği kavisli ekran teknolojisi ile oldukça büyük başarı yakaladı.

Samsung’tan Kavisli Monitör Geliyor 

Kavisli ekran teknolojisi ile tutulan Samsung, aynı başarısını bu seferde bilgisayar tutkunları için geliştirdi. Samsung’un yeni sürprizi bilgisayar ekranı hakkında geldi. Güney Koreli marka, bilgisayar monitörlerini de kavisli olarak hazırlamaya başladı.

Film zevkinin ikiye katlandığı kavisli ekranların beğenilmesini fırsat bilen Samsung, bilgisayarda oyun oynamaktan zevk alanların bu eğlencesini de ikiye katlamak için kavisli ekran teknolojisini monitöre de taşıdı.

Quantum Dot teknolojisininde kullanıldığuı kavisli monitörler 24 ve 27 inç olarak kullanıcıların beğenisine sunuldu. Samsung CFG70 model kavisli monitör, Full HD çözünürlük özelliğini de sunuyor. Yeni kavisli monitörler sayesinde 144 Hz görüntüye ulaşma şansını elde edeceksiniz. Samsung’un bu yeni kavisli monitörlerinin fiyatı ise 399 – 499 Dolar gibi bir fiyaatla sahiplerini bulacak.

(5)

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER