Samsung’un Akıllı Saati Gear 3 Bu Ay Geliyor

0
651

31 Ağustos Çarşamba günü Almanya Berlin’de yapılacak olan teknoloji fuarında sergilenmesi beklenen Samsung’un yeni akıllı saati kendinde bir önceki Gear S2 versiyonun ardından teknoloji dünyasına yeni bir soluk getirecek gibi görünüyor.

Şuan elimizde Gear S3′ dair çok kesin bilgiler olmasa da bundan bir önceki model olan Gear S2 Samsung’un şimdiye kadar çıkardığı en iyi giyilebilir teknoloji ürünlerinden biriydi diyebiliriz. Rahat dizaynı, kullanıma oldukça elverişli arayüzü ve hatta içinde taşıdığı navigasyon sistemiyle size en zor durumlarda bile en kaliteli sistemi sunan bu kullanışlı saatin üzerine Samsung’dan daha nasıl bir atak gelebilir bilemiyoruz ama piyasalarda şimdiden Gear 3’ün ayak sesler duyulmaya başlandı. Gelecek modellerde ayriyeten 3G uyumluluğu ve Iphone ile eş zamanlı çalışabilecek bir arayüz sözü de veren Samsung’un yeni modele bu özellikleri ekleyip eklemeyeceği ise merak konusu.

Gear S2 özellikle dizaynı açısından Samsung’un ilk S serisinden oldukça büyük farklılıklar gösteriyordu. Apple’ın Salvodar Dali’den esinlenerek ürettiği dizaynla arasında çok büyük farklılıklar taşıyan S2 Gear S3 ile bir yenilik getirebilecek mi hepimiz merakla bekliyoruz.

Samsung-Gear-S2-S2-3G-y-S2-Classic-Precios-oficiales-y-lanzamiento

(29)

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER