Sennheiser’ın konforlu kulaklığı ‘’G4ME ZERO’’

0
584
Sennheiser g4me zero

Oyun severler için hep yüksek performans konfor sağlamayı amaçlayan Alman menşeili şirket Sennheiser bu kez de “G4ME ZERO” modeliyle oldukça iddialı.

“G4ME ZERO” bilgisayar ve konsol başında saatlerini geçiren oyunseverler için büyük avantajlar sağlıyor. İlk bakışta bile kalitesini ve konforunu ortaya koyan model kalın suni deri ve kulağa göre şekil alan köpükten meydana gelmiş 3 katmanlı XXL yastıklardan ve kapalı kapsül tasarımdan oluşuyor. Üst kısmında bulunan özel sünger kafaya daha iyi oturmasını sağlayarak uzun süreli kullanımda oluşabilecek rahatsızlığı neredeyse yokediyor. Tamamen plastik tasarımdan oluşan ürün katlanabilen ve dönebilen bir forma sahip. 312 gram ağırlığına sahip ürün kendi özel çantasında taşınabileceği gibi herhangi bir çantada da güvenle taşınabilecek bir yapıda. Ürünün özel çantasından 3.5 metrelik kabloyla beraber, 1.2 metre uzunluğunda dışarıda müzik dinlenirken de kullanılabilecek kablosu çıkıyor. 50 Ohm empedans değerine, 10 Hz – 26,000 Hz frekans tepki aralığına, 108 dB ses basınç seviyesine sahip Sennheiser G4ME ZERO akustik performans ve netlik açısından da oldukça başarılı bir ürün.

Sennheiser G4ME ZERO fiyatı

Birçok başarılı üzelliğiyle kullanıcıları büyüleyen Sennheiser G4ME ZERO özelliklerine oranla fiyatıyla da oldukça iddialı. Ürüne sahip olmak için 900 tl üzerinde bir fiyat ödemeniz gerekiyor.

(45)

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER