Snapdragon 821 nasıl olacak?

0
644
Snapdragon 821

Teknoloji dünyası mobil telefonlar adına sürekli olarak değişiyor. Dünya’nın önde gelen firmalarından bir tanesi olan Quallcomm’in serilerinde yeni bir seri ortaya çıkartılıyor ve insanlar daha güçlü bir işlemciye, daha iyi bir akıllı telefona sahip oluyor. Qualcomm’un yeni işlemcisi Snapdragon 821. Peki bu işlemci nasıl olacak? Ne gibi özelliklere sahip olacak?

Şuanda bir çok akıllı telefon üreticisi Snapdragon’un özelliklerinden faydalanıyor. Belki de bu haberi okurken bile android telefonunuz Snapdragon işlemciye sahip olabilir. Samsung, HTC, Sony gibi telefon üreticilerinin kullandığı Snapdragon’a yeni bir versiyon geliyor. Son olarak çıkartılan Snapdragon 820’e şimdi birde 821 geliyor.

Snapdragon 821 ile birlikte akıllı telefonlar eskisine göre daha hızlı olacak. Daha iyi şekilde güç tasarrufu sunacak ve daha yüksek performans sahibi olacak. Snapdragon ile birlikte belkide Android’in kapısı tekrardan aralanabilir ve Android için yeni telefonlar, yeni özellikler ortaya çıkabilir. Zira Snapdragon 821 diğer serilere göre daha üst teknolojik yapıya sahip olan bir sistem. Snapdragon 821’in 2016’nın ikinci yarısına doğru çıkması bekleniyor. Yani kısa bir süre sonra piyasada yerini alacaktır.

(36)

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER