Sony Playstation 4 Slim Satışa Çıktı

0
1099

Sony tutkunlarına yeni oyun konsolları sunmaya devam ediyor. Son çıkan PlayStation 4’ün ardından daha ince olacak şekilde Sony PlayStatino 4 Slim‘i tasarlaayan firma, yeni ürününü satışa çıkardı.

PlayStation kullanıcıları son çıkan PlayStation 4 ile yeni özellikler keşfetmeye devam ederken, bir yandan da Eylül ayı başlarında çıkması beklenen PS4 Neo için büyük heyecan yaşamaya başlamıştı.

PS4 Neo Beklerken PS4 Slim Geldi

Sony, daha fazla güçlendirilmiş konsolu olan PS4 Neo’yu 7 Eylül gibi çıkarmayı planlıyordu. Ancak firmadan kullanıcılarını şaşırtacak yeni bir oyun konsolu geldi.

Sony, kullanıcılarına sürpriz yaparak çok daha ince bir görünüme sahip olan PS4 Slim’i piyasaya çıkardı. Oyun konsolunun fazla büyük ve kalın olmasından şikayetçi olan kullanıcılara hitap edecek PS4 Slim, çok daha ince şekilde tasarlanmış ve aynı zamanda yuvarlak hatlara da sahip.

Yeni oyun konsolunun sadece dış değişiklikleri hakkında bilgi sahibi olunurken, içinde ne gibi özellik değişiklikleri olduğu ise henüz bilinmiyor. Farklı görünüme sahip olan bu yeni oyun konsolu ise şimdiden büyük ilgi görmeye başladı.

(38)

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER