Steam Mobil Ödeme Sorunu

0
1621
steam-mobil-odeme

Steam Mobil Ödeme Sorunu Çözümü

Steam günümüzün popüler ve en çok kullanılan oyun satış sistemlerinden bir tanesi. Milyonlarca kullanıcıya sahip olan bu oyun sisteminin diğer sistemler gibi bazı hataları bulunabiliyor. Veya kullanıcı kaynaklı bazı hatalar olabiliyor. Bu hatalardan bir tanesini sizlerle paylaşmak istedik ve nasıl çözebileceğinizi yorumladık. İşte sizlere; ”Steam mobil ödeme sorunu”

Steam yukarıda da dediğimiz gibi büyük ve popüler bir oyun satış sistemlerinden bir tanesi. Steam içerisinde yer alan bazı oyunlarda satın alım gerçekleştirirken şu hatayla karşılaşabilirsiniz; ”Steam mobil ödeme yapılamadı.” Bu hatanın belli başlı bazı nedenleri vardır.

Steam’den oyun alamıyorum !

İşte nedenleri;

  • Telefonuzun mobil ödemeye kapalı olması satın alım işlemini maalesef gerçekleştiremeyecektir. Telefonunuzun mobil ödemesi aktif hale getirerek hızlı bir şekilde Steam üzerinden oyun satım alımınızı gerçekleştirebilirsiniz.
  • Steam kaynaklı ve BoaCompara kaynaklı ani kayıplar yaşanabilir. Sunucu yanıt vermeyebilir veya başka bir sorun olabilir. Bir süre sonra tekrar denerseniz bir sorun olmadığını göreceksinizdir.
  • Faturalı bir telefona sahipseniz limitlerinizi aşmış olabilirsiniz. GSM operatörünüzün size vermiş olduğu limitler dahilinde internet üzerinden alışveriş yapabilirsiniz.

Bu gibi nedenlerden dolayı Steam üzerinden alışveriş yapılamayabilir. Eğer bu sorunlar haricinde başka bir sorununuz varsa GSM operatörünüzle görüşebilirsiniz veyahut Steam ile iletişime geçerek sorunun kaynağını ve neden olduğunu detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz. Steam’da bazen böyle farklı hatalar ortaya çıkabilir fakat bunlar ani sorunlardır. Bir müddet sonra ortada bir sorun kalmayacaktır.

(404)

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER