Tüm Xperia Serilerini Unutun! Xperia X Serisi Geliyor

0
537

Sony,  akıllı telefonu olan Xperia serileri hakkında önemli bir karar aldı. Diğer serilerin dikkat çekmesini engellemeye karar veren firmanın yeni gözdesi Xperia X serisi oldu.

Sony, akıllı telefon sektörüne Xperia serileri ile hızlı bir giriş yaptı. Xperia’nın Z, M, E ve C serileri ile büyük beğeni toplayan firma, önemli bir karar aldığını açıkladı.

Sony Tüm Serileri Geri Plana Çekiyor

Sony, yeni bir Xperia serisi olan Xperia X’in hazırlıklarına ağırlık verdi. Bütün gücüyle yeni serinin hazırlıklarıyla uğraşan Sony, bu seriye dikkat çekebilmek için diğer Xperia serilerinin yeni modellerini çıkarmama kararı aldı.

Sony’den yapılan açıklamaya göre, firma yeni çıkardığı serinin dikkat çekmesi için çıktığı günden beri çok tutulan diğer serilerin yeni model çıkarmayacağını, yeni modellerin tanıtılmamasıyla birlikte yeni seriye dikkatlerin çekileceğini duyurdu.

Buna göre, Sony bu yıl içinde Xperia X serisine ait olan Xperia XZ, Xperia Compact, Xperia X, Xperia X Performance, Xperia XA ve Xperia XA Ultra modellerini kullanıcıların beğenisine sunacak. Xperia’nın diğer serilerini seven kullanıcıların ise bu karar karşısında tutumları henüz bilinmiyor.

(11)

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER