Türk Kızı Apple Reklamında Bulundu

0
570

En çok kullanılan markalardan bir tanesi olan Apple’ın kullanıcıları tarafınca çekilmiş olan fotoğrafları kullanıp reklam filmi yayınladı. Hazırladığı reklam filminde ise Zeynep adında bir Türk kızı da var. Yeni tanıtım reklamında Türk kızı da bulunuyor.
Zeynep Apple Reklamında Yer Aldı
Apple’ın yayınlamış olduğu Shot on iPhone yani iPhone’la çekilmiş anlamında olan reklam filmlerinde, iPhone ile çekilmiş olan kullanıcıların gönderdiği fotoğraflar yayınlanıyor. Her kıtadan ve farklı farklı insanların da fotoğraflarına yer veren ayrıca her fotoğrafın altında da fotoğrafı göndermiş olan kişinin adını yayınlayan Apple’ın seçmiş olduğu fotoğraf sahiplerinin arasında bir tanede Zeynep adlı Türk kızı yer alıyor.
Afroamerikan dansçı, yazar, şair, aktris ve şarkıcılık yapmakta olan Dr. Maya Angelou’nun Human Family adlı şiirini seslendirdiği reklam filmi, ayrıca da şirketin Rio 2016 Olimpiyatları amacıyla özel olarak tasarlamış olduğu naylon Apple Watch kayışlarının da Apple Mağazaları’nda yapılacak satışı için yeni bir reklam niteliği de taşıyor. Maalesef yapılan bu kayışlar ise sadece ve sadece Brezilya’da bulunan Apple Mağazaları’nda satışa sunulacak.

(23)

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER